MAĞAZALAR
AXTARIŞ

 

Tatlı rüyalar

 
Farklı zevklere sahip iki kişinin paylaştığı bir yatak odasını dekore ediyorsanız, her ikisine de uyan bir tarz bulmanız önemlidir.
 
Romantik bir atmosfer yaratmak için, kadınsı baskılar ve dantelli kumaşları kullanmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, abartısız ama güçlü bir renk kombinasyonu seçin ve yumuşak, zarif kumaşlarla eşleştirin – bu hem şık hem de modern, rüya gibi bir mabet oluşturacaktır.
 

Sıcaklık ekleyin

 
Sıcak nötrlerin yatak odasında harika şekilde sakin ama davetkâr bir his yarattığını göreceksiniz. Burada içinde bir miktar pembe bulunan istiridye beyazı mükemmel bir taban renktir ve taş grisinden kömür grisine kadar gri tonları ile eşleştirildiğinde muhteşem görünür.
 
Burada mekâna ekstra bir sıcaklık katmak için bir duvarda altın kayısı rengi kullanılmıştır. Yaratılan genel etki yumuşak ve zariftir.
 

Duyguları yatıştırın

 
Yatak odanızdaki romantizm hissini güçlendirmek için yumuşak kumaşlar ve ortama uygun bir aydınlatma kullanın.
 
Daha yumuşak bir görüntü yaratmak için tavan aydınlatmalarını zemin ve masa lambalarıyla değiştirmeye ne dersiniz? Yatağınızda saf pamuktan çarşaflar ve yün örtüler gibi doğal, hassas kumaşlarla katmanlar oluşturun. Son olarak kokulu, güzel bir mum ve içinde taze çiçeklerin bulunduğu bir vazo ekleyin.

ƏLAQƏLİ YAZILAR

Şərh yaz
© 2015 Nobel Boya və Kimya Sənayesi MMC.

veb saytların hazırlanması, veb sayt dizaynıseo xidməti, google optimizasiyası