MAĞAZALAR
AXTARIŞ

Gece ve gündüz için uygun bir renk uyumu seçin

 
Mutfağınız için bir renk uyumu seçerken hem ailenizin keyif alacağı hem de akşam eğlenceleri için uygun renk tonlarını seçmek önemlidir. Soluk leylak, deniz yeşili ve cam göbeği mavisi gibi yumuşak, tebeşirimsi renkler sadece zamana meydan okumaz aynı zamanda duruma göre süslemesi ve günlük kullanıma döndürmesi de çok kolaydır.
 
Bu yumuşak renklerin, konukları hemen rahatlatan ve harika bir nötr arka plan sağlayan ebedi bir kalitesi vardır; böylelikle siz ve ailenizin tarzının ön plana çıkmasına imkân sağlarsınız.
 
Burada duvarlar odaya taze bir görünüm veren Nil yeşilinde silinebilir mat boya ile boyanmıştır.
 

Tarz sahibi saklama çözümleri ile dağınıklığı azaltın.

 
Yoğun bir aile mutfağında çok fazla saklama dolabı gereklidir – özellikle de eşyaları küçük ellerin ulaşamayacağı yerlerde tutmak için! Burada beyaz dolaplar odanın aydınlık ve geniş görünmesini sağlarken koyu kahverengi zemin üniteleri tüm plan için bir zemin oluşturmaktadır.
 

Renk ve desen ile sıcaklık katın

 
Bu açık planlı alanda, bal tonlarındaki ahşap mobilya odanın rahat ve davetkâr bir his vermesini sağar. Çam ağacından bir masanın avantajı, çizilmesi veya lekelenmesi durumunda zımparalayarak yeniden cilalayabilme imkânınızın olmasıdır.
 
Son dakikada eklenen konukları ağırlayabilmeniz için çam ağacından tezgâhlar da aile hayatı için mükemmeldir. Hazırlıksız akşam yemeği partileri için mükemmel!

ƏLAQƏLİ YAZILAR

0 şərh
Şərh yaz
© 2015 Nobel Boya və Kimya Sənayesi MMC.

veb saytların hazırlanması, veb sayt dizaynıseo xidməti, google optimizasiyası